- HP

Цена
€247 36 / 483 79 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise 500 color M551 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 5500 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 6000 страници |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise M607 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise M608 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise M609 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise MFP M631 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise MFP M632 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Enterprise Flow MFP M633 |
| OEM код | CE400A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 1200 |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 1.55кг |
Оригинален тонер касета HP 507A Black LaserJet (CE400A) – Надежден, висок добив
Осигурете си кристално чисти черно-бели документи с оригиналната тонер касета HP 507A. Проектирана за принтерите HP LaserJet Enterprise, тази касета гарантира постоянно качество на печат и надеждна работа в натоварена офис среда.
Ключови Предимства
- Оригинално качество HP — Създадена за безупречна съвместимост с HP принтери, осигуряваща ясен текст и гладки графики.
- Висок страничен добив — Отпечатва до 6000 страници, намалявайки честотата на смяна и разходите на страница.
- Надеждна работа — HP тонер формулите гарантират постоянни резултати от първата до последната страница, минимизирайки отпадъците и препечатването.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Страничен добив | 6000 страници |
| Тип касета | Оригинална |
| OEM код | CE400A |
Какво има в кутията
- 1 x HP 507A Black LaserJet тонер касета (CE400A)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




